Najmodniejsze fototapety – czerń i biel

fototapety

Fototapety – czerń i biel duet tych kontrastowych barw to z całą pewnością połączenie idealne, świadczące o tym, że świetnie znamy się na trendach w aranżacji wnętrz na poziomie światowym. Okazuje się bowiem, że połączenie najjaśniejszej barwy z najciemniejszą daje nadspodziewane dobre efekty wizualne.

W jakiego typu wnętrzach stosuje się tego typu fototapety?

W sklepie z ozdobami naściennymi www.fototap.pl klienci nabywają swoje czarno-białe fototapety zwykle po to, by je zamontować w pokoju dziennym (zwanym niekiedy także salonem, pokojem gościnnym lub też dużym pokojem). Ten wybór nie powinien nikogo zadziwiać, wszak jest to przestrzeń o charakterze reprezentacyjnym, a dodatkowo taka, na której długo przebywamy.

Okazuje się jednak, że diet bieli i czerni na fototapetach genialnie komponuje się w nowoczesnych przestrzeniach kuchennych. To stosunkowo nowy trend, do niedawna bowiem e kuchniach unikano raczej tego połączenia. Dziś w końcu wiele osób przekonało się o tym, iż jest to bardzo dobry i modny mariaż kolorów.

A co z przedpokojem? Tutaj także nierzadko pojawia się połączenie bieli i czerni. Trzeba przyznać, że wygląda to zachwycająco – zwłaszcza wówczas, gdy bieli jest znaczne więcej, a przestrzeń jest optycznie powiększona. Polacy bardzo chętnie stosują tu modele trójwymiarowe, aby ich niewielkie przedpokoje jawiły się jako wnętrza całkiem sporych rozmiarów.

Sypialnie urządzone w tej właśnie tonacji kolorystycznej także nie należą już do rzadkości, w nich także modele z przeplatającą się bielą i czernią będą prezentowały się zjawiskowo. Gdy pragniemy zaakcentować nowoczesność owej przestrzeni, z całą pewnością postawić musimy na egzemplarz stworzony w technologii 3d, na przykład fototapeta biało-czarny tunel na pewno genialnie się sprawdzi.

Modeli jest wiele, a  co z cenami?

Mogłoby się wydawać, że za tak nowoczesne, stworzone z wielką dbałością o detale, a dodatkowo trwałe, solidne i wytrzymałe fototapety będziemy musieli wiele zapłacić. Nie jest to jednak prawda. Okazuje się bowiem, że ich ceny są bardzo przystępne, co też dodatkowo wzmaga ich popularność. Nic, tylko kupować!